Hizmetlerimiz - IXLARGE DİJİTAL TEKNOLOJİ
SİPARİŞLERİNİZ 24 SAAT İÇİNDE KURULU VE HAZIR!
IXLARGE DİJİTAL TEKNOLOJİ
Çağrı Merkezi
Hizmetlerimiz
IXLARGE DİJİTAL TEKNOLOJİ, yazılım ve teknoloji alanında sunduğu projelerle tanınan bir firma olarak dikkat çekmektedir. Özellikle proje danışmanlık hizmetleriyle müşterilerine değer katan bir yaklaşım benimsemişlerdir.
IXLARGE DİJİTAL TEKNOLOJİ, bilgisayar ağ network kurulumu, bakım ve onarım hizmetleri konusunda sektörde öne çıkan bir firma olarak bilinmektedir.
IXLARGE DİJİTAL TEKNOLOJİ, modern iş dünyasında önemli bir pazarlama aracı haline gelen sosyal medya platformlarının etkin bir şekilde kullanılmasına odaklanan profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
IXLARGE DİJİTAL TEKNOLOJİ, işletmelerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirmek ve dijital pazarlama stratejilerini desteklemek için WordPress web sayfaları için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve PageSpeed (Sayfa Hızı) hizmetleri sunmaktadır.
IXLARGE DİJİTAL TEKNOLOJİ, e-ticaret dünyasının vazgeçilmez platformlarından biri olan OpenCart için özelleştirilmiş SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve PageSpeed (Sayfa Hızı) hizmetleri sunmaktadır.
IXLARGE DİJİTAL TEKNOLOJİ, işletmelerin kendilerini öne çıkarmalarını sağlayan etkileyici ve kapsamlı kurumsal kimlik tasarımı hizmetleri sunmaktadır.
IXLARGE DİJİTAL TEKNOLOJİ, işletmelerin görsel iletişim ihtiyaçlarını karşılamak ve marka kimliklerini güçlendirmek için yaratıcı ve etkileyici grafik tasarım hizmetleri sunmaktadır.
Hızlı Kurulum
Siparişinizin Ardından Hemen Kurulum
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Ücretsiz İade
Anında Ücretsiz İade