Ürün Detayı

Haber Plus

3.500,00 ₺
  • Vergiler Hariç: 3.500,00 ₺

Etiketler: Haber Plus

DEMO : IXLARGE HABER PLUSIXLARGE, tüm yayıncılık ihtiyaçları için “hepsi bir arada” çözümü sağlamak için tasarlanmış bir temadır. IXLARGE ile en iyi, tam işlevli web sitesini oluşturmak için sonsuz olanakları keşfedebilirsiniz. Haber siteniz, Dergi siteniz, Blog siteniz, Editör siteniz ve her türlü yayıncılık web siteniz için mükemmel olan 120'den fazla ana sayfa sunuyoruz. Ayrıca, sadece tek bir tıklama ile istediğiniz demolardan birini çoğaltmak için otomatik içe aktarma özelliği sağlanmıştır.

Web sitenizi IXLARGE ile kişiselleştirmek kolay ve eğlenceli. Sürükle ve Bırak Üstbilgi Oluşturucusu, WPBakery Görsel Besteci ve Özelleştirici'yi kullanarak kolaylıkla yaptığınız değişikliği görebilir ve kolaylıkla bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz. FrontEnd Visual Composer Editor dahil olmak üzere WPBakery Visual Composer'ın tüm öğelerini tam olarak entegre ediyoruz.

Google Sayfa Hızında Yüksek Puan'a ulaşmanın en kolay yolunu sağlamak için sınırımızı zorluyoruz. IXLARGE Speed ​​ile Google Sayfa Hızı'nda minimum çaba ile 100/100 puan elde etmek artık mümkün. Mobil cihaz için IXLARGE, web sitenizin tüm mobil cihazlarda daha hızlı yüklenmesini sağlayacak Google AMP ve Facebook Anında Makale'yi tam olarak desteklemektedir.

SEO performansı ana endişelerimizden biri haline geldi. Bu taahhüdü, Google tarafından en iyi SEO sonucu için önerilen JSON LD'yi kullanarak gösteririz. Sadece bu değil, birçok SEO Sinyali ile de uyumluluk sağlıyoruz. Anlaşma, SEO içeriğinizin performansının uçması için bir platform oluşturmaktır.

Ayrıca IXLARGE'den gelir elde etmenin çeşitli yollarını sunuyoruz. Google Ads & AdSense ile Reklamdan, WooCommerce ile Online Alışveriş'ten veya IXLARGE Review sistemini kullanarak Marketing Affiliate linkini veya yönlendirme kullanabilirsiniz. Reklamlarınızın tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında düzgün bir şekilde gösterilmesini sağlayan tamamen duyarlı Google AdSense özelliği ile.

IXLARGE Müşterisi olarak, size arka uçtan itibaren Video Dokümanlarına özel erişim hakkı verilecektir. Video izlemek her zaman hoş bir şeydir. Uzun belgeleme sayfalarını ileri geri okumak zorunda olmadığınızdan, bu hizmeti seveceğinize inanıyoruz. Bunun yerine, makaleleriniz ve içeriklerinizle çalışırken zaman kazanabilirsiniz.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
home1-policy-1

ÜCRETSİZ KURULUM

Satın aldığınız tüm yazılımlar için ücretsiz kurulum bizden.

home1-policy-2

FİYAT GARANTİSİ

Tüm aldığınız ürünlerde geçerli olmak üzere ilk sene için versiyon güncellemeleri ücretsizdir.

home1-policy-3

CANLI DESTEK

0850 304 3 101 veya 0543 304 3 101 nolu telefonlarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yukarı Çık